Yeni Video Uygulaması Clips Yayınlandı

Apple’ın merakla beklenen video uygulaması Clips yayınlandı.

 

Yeni Video Uygulaması Clips Yayınlandı
Yayın Tarihi: 7.04.2017 20:58:00
Karmaşık menülerle uğraşmadan basit bir şekilde eğlenceli videolar hazırlamayı amaçlayan Apple Clips ile kolayca video veya fotoğraf çekilebiliyor. Çekilen görüntüler kısaltılabiliyor veya belirli yerlerden kesilebiliyor. Böylece bir videoyu paylaşmadan önce saniyeler içerisinde düzenleme yapmak mümkün oluyor. Apple Clips’te sesli olarak yazılar eklenebiliyor. Bu yazılar konuşmayla senkronize bir şekilde ekrana yansıyor ve oldukça eğlenceli bir görüntü oluşturuyor. Fotoğrafların veya videoların üzerine emojiler eklenebilirken arşivde bulunan müzikler videonun arkaplanına eklenebiliyor veya Apple Clips bünyesinde bulunan ve videonun uzunluğuna göre tam olarak ayarlanan müziklerden biri seçilebiliyor.
 
Efektlerin yanı sıra oluşturulan içerikler için farklı filtreler de kullanılabiliyor. Renkli veya siyah beyaz filtrelerden birini seçerek oluşturulan videoya uygulamak mümkün oluyor. Video düzenleme işlemi tamamlandığında tek dokunuşla Facebook, YouTube ve Instagram gibi önemli ağlarda paylaşım yapılabiliyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X