Yeni Swatch X 007 James Bond Koleksiyonuyla Tanışın

Yeni James Bond koleksiyonu ve limitli özel edisyonu keşfedin.

 

 

Yeni Swatch X 007 James Bond Koleksiyonuyla Tanışın
Yayın Tarihi: 25.02.2020 13:59:00
Swatch, gizli görevde! 

İsviçreli saat markası en yeni James Bond filmi No Time to Die vizyona girmeye yaklaşırken 007'den esinlenerek hazırladığı özel koleksiyonu sunuyor. 

Dr. No (1962), On Her Majesty's Secret Service (1969), Moonraker (1979), Licence to Kill (1989), The World is Not Enough (1999) ve Casino Royale filmlerinin orijinal afişlerinden ve açılış sahnelerinden ilham alan altı parçalık kapsül koleksiyon Şubat ayında satışa sunuldu. 

007 koleksiyonundaki yedinci saat ise Swatch ve No Time to Die filminin kostüm tasarımcısı Suttirat Anne Larlarb tarafından Swatch'ın favorisi olan Q karakteri için tasarlandı. Q, takip cihazlarından gizli silahlara kadar Bond'un tüm donanımlarının yaratıcısı. No Time to Die filmindeki özel saati, onun fütüristik inovasyonlara merakı ile geleceği zamansız bir stilde bir araya getiriyor. Tıpkı kendisi gibi, özgün ve farklı. 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X