Yeni Joker Joaquin Phoenix

DC hayranlarına müjde! Joaquin Phoenix bağımsız bir Joker filmi için yeşil ışık yaktı

 

Yeni Joker Joaquin Phoenix
Yayın Tarihi: 11.07.2018 17:40:00
Her, Gladiator, ve Signs gibi filmlerle adından çok söz ettiren ve üç Oscar adaylığı olan 43 yaşındaki Joaquin Phoenix bağımsız Joker filminde DC Comics'in ikonik karakterini canlandıracak.  Filmin hikayesi Alan Moore ve Brian Bolland imzalı çizgi roman The Killing Joke'tan uyarlanacak. 1980'lerin Gotham City'sinde geçecek olan film, Batman'in ezeli düşmanı olan Joker'in dönüşümünü ele alacak.  Çizgi romanda Joker'i başarılı bir stand-up komedyeni olarak görüyoruz fakat espirilerine hiç gülünmeyen ve fakirlikle boğuşan bu adam, başına gelen belli başlı talihsizlikler sonucunda aklını yitiriyor ve böylelikle Gotham'da terör estiren bir Joker'e dönüşüyor.  Hangover filminin yönetmeni Todd Philips'in yönetmen koltuğuna oturacağı filmin senaryosunu ise Phillips'le birlikte 8Mile'in senaristi Scott Silver üstlenecek. Yapımcılar arasında Martin Scorsese'nin de adı geçiyor.

Eylül ayında çekimlerine başlanacak film, 2019 yılının sonlarına doğru gösterime girecek. Daha önce Jack Nicholson ve Heath Ledger gibi usta oyuncular tarafından ikonikleşen bu karakteri  Joaquin Phoenix nasıl hayat verecek hepimiz büyük heyecanla bekliyoruz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X