Yeni Gif Alternatifi, Giphy Stickers

Kullanıma sunulan Giphy Stickers isimli yeni uygulama keyifli çıkartmaları GIF formatında kullanmayı mümkün hale getiriyor.

 

Yeni Gif Alternatifi, Giphy Stickers
Yayın Tarihi: 15.03.2017 20:31:00
Kullanıma sunulan Giphy Stickers isimli yeni uygulama keyifli çıkartmaları GIF formatında kullanmayı mümkün hale getiriyor. Söz konusu çıkartmalar olunca aslında pek çok alternatif bulunuyor. Ancak özellikle son zamanlarda kullanım oranında ciddi bir artış yaşanan Giphy yeni uygulamasıyla birlikte GIF tabanlı çıkartmaları daha popüler hale getirecek gibi görünüyor. Üstelik Giphy Stickers sadece farklı çıkartmalar bulmak için iyi bir alternatif olmakla kalmıyor, kullanıcıların kendi çıkartmalarını hazırlamasını mümkün hale getiriyor. Ortaya koyduğunuz çıkartmaları arzu ederseniz herkesin kullanımına sunabilir veya sadece kendinizle arkadaşlarınıza saklayabilirsiniz. Giphy Stickers bu son özelliği sayesinde ön plana çıkmayı amaçlıyor.
 
Uygulamanın kullanıma sunulmasının ardından Giphy‘den kısa bir açıklama da yapıldı. Giphy Stickers ile ilgili olarak “Artık uygulamalarına çıkartmaları getirmek isteyenler bunu en kolay şekilde gerçekleştirebilecek. Çıkartmalar artık iletişim kurmanın en basit yöntemlerinden biri halini aldı. Apple’ın iOS 10’u kullanıma sunmasıyla birlikte artık kullanılabilecek birçok farklı içerik bulunuyor.” sözlerini sarf etti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X