Sokak Modası Karlar Altında

Sokak Modası Karlar Altında
Yayın Tarihi: 28.01.2013 00:00:00

 Floransa, Milano, Paris derken 3 haftadır güneş yüzü görmeyen ben, yazdan kalan son bronzumsu görüntüyüde Paris karlarına teslim edip pirüpak bir şekilde İzmirime döndüm. Açıkçası bu moda haftası dönemi benim için biraz zorlu geçti ama olsun her ne kadar hastalıktan ve güneşsizlikten söylensemde özellikle karlar altındaki Paris bambaşkaydı. Elbette moda haftasında bu tarz havalarda koşturmak oldukça tehlikeli hele birde o karlar erimeye başlayıp ince bir buz tabakasına dönüşünce olay sokak modası fotoğrafçılığından buz patenciliğine geçmedi değil, ben içimizden birini ciddi anlamda havada gördüm. Moda haftasında mıyım eurosportta mıyım belli değildi.

 Neyse kazasız belasız bu zorlu ama bir o kadarda keyifli moda haftalarından sonra şimdi sizi karlar altındaki sokak modasıyla başbaşa bırakıyorum.:) Şubatta tekrar aynı yollara düşeceğim ve umuyorum bu kez güneş bize o kadar insafsız davranmayacak.
Yazarın Son Yazıları
-Flört bir oyun mu? Bu neb’çim oyun!

-Nalet “baraj” kilosu!

-"Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız??"


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Flört bir oyun mu? Bu neb’çim oyun!

-Nalet “baraj” kilosu!

-"Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız??"


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X