Gezi Hotel Bosphorus Açılışı

Gezi Hotel Bosphorus Açılışı
Yayın Tarihi: 18.03.2011 00:00:00

Tarihi geçmişini modern mimarisiyle harmanlayan ve yepyeni yüzüyle İstanbul’a “Merhaba” diyen Gezi Hotel Bosphorus, 8 Mart Salı akşamı gerçekleştirdiği büyük bir davetle açılışını kutladı.
 
İstanbul’un kalbi Taksim Meydan’ından, Boğaz’ın muhteşem manzarasına uzanan konumuyla Gezi Hotel Bosphorus, Atay Turizm’in 2008 yılından bu yana süren çalışmaları sonucunda, yeni yüzü ve yeni ruhuyla kapılarını misafirlerine açtı.
 
Gezi Hotel Bosphorus G’nova Restaurant’ta verilen, sanat ve iş dünyasından tanınmış simaların katıldığı davetin ev sahipliğini, Atay Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Atay, eşi Zerrin Atay ve oğlu Can Atay üstlendi. İstanbul Boğazı’nı ayaklar altına seren terası ve lobi katındaki muhteşem manzaralı restaurantında konuklarını ağırlayan Gezi Hotel Bosphorus’un, gece için özel olarak hazırlanan seçkin menüsüne, davetlilere keyifli dakikalar yaşatan canlı müzik performansı eşlik etti. İş ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini buluşturan davette misafirler, Gezi Hotel Bosphorus’un şık dekorasyonlu odalarını ve Silver SPA’yı gezerek yetkililerden bilgiler aldı.
 
Mimari tasarımları ile farklılığını ortaya koyan ünlü Mimar Sinan Kafadar’ın, yalın ve kusursuz çizgilerle hayata geçirdiği Gezi Hotel Bosphorus, boğazı ve İstanbul’u kucaklayan ambiyansıyla misafirlerini ağırlıyor. Ayrıcalıklı tasarımının yanı sıra son trendlere göre uygulanmış teknolojik donanımı, toplantı salonları, G’nova Restaurant ve eşsiz Silver SPA ile misafirlerin her türlü ihtiyacı düşünülerek dizayn edilen Gezi Hotel Bosphorus’ta, çevre koruma bilinciyle karbon salınımı azaltan sistemler ve geri dönüşüm özelliği bulunan materyaller kullanılıyor, ayrıca atık enerji üzerinden sıcak su üretimi sağlanıyor
Yazarın Son Yazıları
-"Gerçek Sosyete Göz Önünde Olmayandır!"

-GÜLE GÜLE "GÖZ ÖNÜNDE OLMAYI SEVMEYEN ADAM!"

-Di Meo Takvimi 17. Galası

-Hoşgeldin İlkbahar...

-EVLENİYORLAR!

-Uzun bir aradan sonra...

-İtalya 150. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması

-Cengiz Abazoğlu "CA Deluxe 2011 Yaz Koleksiyonu" Defilesi


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Merve Terim ve Ahmet Baran Çetin Düğün Töreni

-Ivana Sert Icon Store Açılışı

-Cengiz Abazoğlu "CA Deluxe 2011 Yaz Koleksiyonu" Defilesi

-MDG Yılbaşı Partisi

-Kim Demiş `Fast Food Zararlı` Diye!

-Kerem Kibar Nancy Kuyumcuyan düğünü

-Elif Cığızoğlu 2012 Kış Koleksiyonu Defilesi

-Swissotel`de Yeni Yıl Bazaar Kermesi çok renkliydi


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X