Çağla Bingöl

ÇAĞLA BİNGÖL

Avusturya Lisesi’nin Ticaret Bölümü’nü bitirip ticaretten hiç birşey anlamadığı ortaya çıkınca İtalya’da İletişim üzerine eğitim almanın en uygun seçim olduğuna karar verdi. Türkiye’ye dönüşünde kendini çeşitli yönlendirmeler ile halkla ilişkiler sektöründe buldu. İş yaşamına bir ara daha verip Central St. Martin’s’de Moda Yazarlığı eğitimi alırken, şüphesiz kendini bir moda yayınında hayal ediyordu. Ama Hillside, Hugo Boss, Reebok, Cadbury, Efes gibi farklı markaların iletşimi sürdürdükten sonra bir dönem Bilsar’da Bil’s Markası’nın yönetimini ve firmanın kurumsal PR’ını üstlendi. 

2013 yılının ortalarına kadar M.A.C Kozmetik’in Türkiye İletişim Müdürü olarak çalışan Çağla Bingöl, bugünlerde commandPR İletişim Ajansı`nı kurmanın yanı sıra moda, çağdaş sanat ve diğer ilgisini çeken günlük konular hakkında “benim de söyleceklerim var!” dediği anlar Trendus.com’un çok canlı ve enerjik dünyasında kendine yer bulmanın keyfini çıkartıyor.


Çağla Bingöl Yazıları

YAZARLAR


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X