Yaratıcılığınızı Alanlar Sınırlamasın

Ev döşemek başlı başına zor bir iş; üstüne üstlük bir de engellerle karşılaşınca hevesimizin kaçması an meselesi.. Ama bizim size ufak bir önerimiz var. Eğer problem alan ise, yaratıcılığınızı biraz daha konuşturmaya ne dersiniz?

 

 

Yaratıcılığınızı Alanlar Sınırlamasın
Yayın Tarihi: 15.10.2015 14:42:00

Çoğumuz bir şeyleri kişiselleştirmeyi çok severiz. Özellikle konu evimiz olunca kendimize ait bir yaşam alanı yaratma fikri bizi daha da heyecanlandırır. Bu aşamada bizim size tavsiyemiz engellere karşı zevkinizden ve yaratıcılığınızdan vazgeçmeyin!  

Her zaman büyük evler hayal etmiş olabilirsiniz; ama 80 metrekarelik evi bile yaratıcılığınızı kullanarak hoş dekore edilmiş bir alana dönüştürebilirsiniz! Şirin bir mutfağınız veya sadece yatağınızın olduğu bir yatak odası, birkaç küçük hamleyle dekorasyon dergilerinde çıkacak cinsten odalara dönebilir.. Kısacası alan sizin için bir engel değil.. Aksine, zevkinizi ortaya çıkarabileceğiniz ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz parametrelerden biri.. 

Bu aşamada renk kullanmaktan, yenilikçi olmaktan ve risk almaktan korkmamalısınız.. Unutmayın farklı olmak, herkesle aynı olmanın sıkıcılığından çok daha iyi hissettirir!

Daha fazlası için fotogalerimize tıklayın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X