Wonder Woman'dan Yeni Tanıtım

Wonder Woman‘ın hikayesini beyaz perdeye taşıyacak olan yapım için geri sayım devam ediyor.

 

Wonder Woman'dan Yeni Tanıtım
Yayın Tarihi: 30.04.2017 22:51:00
Çizgi roman hayranlarının çok sevdiği, sinemada görmek için can attığı Wonder Woman sonunda kendi filmine kavuşuyor. Bu kahramana Batman v Superman: Dawn of Justice filmiyle tanıştığımız Gal Gadot hayat veriyor. Ona Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Elena Anaya, Connie Nielsen ve Lucy Davis gibi isimler de eşlik ediyor.
 
Paylaşılan bilgilere bakılırsa Themyscira Adası‘nda yetiştirilen Prenses Diana, I. Dünya Savaşı döneminde insanoğlu ile tanışıyor. İnsanlara olanları öğrenip, bu savaşın kendilerine de ulaşabileceğini anladığında mücadeleye dahil olma kararı alıyor. Bu vesile ile ilk kez Themyscira Adası‘ndan dışarı adım atıyor. Fakat modern dünyanın kadınlara biçtiği toplumsal rolü kabullenme problemi yaşıyor. I. Dünya Savaşı giderek şiddet kazanırken savaşın ardında başka bir ismin olduğunu fark ediyor. Böylece hem Wonder Woman’ı iyice tanıma, hem de onun dünyasını keşfetme fırsatı yakalıyoruz.
 
Paylaşılan son tanıtımlarda ise adalet için verilen mücadelenin Wonder Woman ile başladığı vurgulanıyor.Her tanıtımıyla beklentimizi artıran Wonder Woman, 2 Haziran‘da vizyona girecek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X