Wonder Woman'dan Yeni Görüntüler

Yılın en fazla merak edilen işlerinden biri olan Wonder Woman‘dan yeni görüntüler ortaya çıktı.

 

Wonder Woman'dan Yeni Görüntüler
Yayın Tarihi: 6.01.2017 00:10:00
Batman v Superman: Dawn of Justice filmiyle tanıştığımız Wonder Woman şimdi kendi hikayesiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu sevilen kahramana yine Gal Gadot hayat veriyor. Ona; Robin Wright, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya ve Lucy Davis gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Themyscira Adası‘nda insanların dünyasından kopuk bir şekilde yaşayan Prenses Diana, I. Dünya Savaşı vesilesiyle insanoğluyla tanışıyor. Bu büyük savaş onların topraklarına kadar sıçrayınca o da mücadeleye dahil oluyor. Bir yandan insanların kültürüne ayak uydurmaya çabalarken, öte yandan savaşçı kimliğini dünyaya duyurmuş oluyor. Kadınların varlığını duyurmaya çalıştığı bir dönemde geçen hikaye bir anlamda kadın süper kahramanların beyaz perdedeki mücadelesini de konu etmiş oluyor. Yönetmenliğini Patty Jenkins‘in üstlendiği Wonder Woman‘ı 2 Haziran 2017‘den itibaren izleyebileceğiz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X