Wonder Woman'dan Geçmişi Aydınlatan Fragman

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve hepimizin başarılı olmasını umut ettiği Wonder Woman filminden yeni bir fragman paylaşıldı.

 

Wonder Woman'dan Geçmişi Aydınlatan Fragman
Yayın Tarihi: 13.03.2017 16:58:00
Kadın bir süper kahramanın hikayesini beyaz perdeye taşıyan bu filmin yönetmenliğini Patty Jenkins üstleniyor. Batman v Superman: Dawn of Justice filmiyle tanıştığımız Gal Gadot yeniden Wonder Woman’a hayat veriyor. Ona bu sefer oldukça geniş ve yetenekli bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Bu uyarlama yapımda Robin Wright, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya ve Lucy Davis gibi isimleri de seyretme şansı elde ediyoruz.
 
Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere göre Themyscira Adası‘nda insanlardan uzak bir hayat süren Prenses Diana, I. Dünya Savaşı sayesinde insanlarla ilk kez tanışma fırsatı yakalıyor. Bu büyük savaşın onların topraklarına sıçramasıyla o da mücadeleye katılıyor. Böylece ilk kez farklı bir şehre adım atıyor. Elbette insanların kadınlara biçtikleri role ayak uydurma konusunda büyük sıkıntı yaşıyor. Bir yandan da savaş alanında ilk kez kahraman yüzünü dünyayla paylaşma fırsatı yakalıyor. Yayınlanan son tanıtımda Wonder Woman’ın çocukluğunu görüyoruz. Bu sayede onun uzun yıllar boyunca aldığı zorlu eğitimler gözler önüne seriliyor. Tüm bunların yanı sıra hem bizlerin hem de Diana’nın bilmediği bir sırdan bahsediliyor. Hepimizin “Umarım bu sefer olur” diyerek beklediği Wonder Woman, 2 Haziran‘da vizyona girecek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X