Wirofon özellikli iPod touch

Apple ile Türk Telekom`un gerçekleştirdiği iş birliği ile Wirofon özellikli iPod touch kampanyası 31 Temmuz tarihine kadar devam ediyor.

 

 

Wirofon özellikli iPod touch
Yayın Tarihi: 21.06.2010 14:41:00

Apple ile Türk Telekom'un gerçekleştirdiği iş birliği ile Wirofon özellikli iPod touch kampanyası 31 Temmuz tarihine kadar devam ediyor.

24 ay taksitle 19.90TL

Kampanya kapsamında bireysel müşterilerine ayda 19.90 TL ve 24 ay taksitle iPod touch sahibi olma fırsatı sunuyor. 6 aydır aboneliği devam eden tüm bireysel müşterilerine açık olan bu kampanya, ayrıca kampanyadan yararlanacak olanlara Wirofon ile şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerde sene sonuna kadar her ay 1000 dakika bedava konuşmak hakkı ve MP3 formatında 100 şarkı hediye ediyor. Ayrıca, GSM yönüne yapılan aramaların dakikası tüm vergiler dahil 9 Kuruş olarak belirlenirken, Ev Avantaj tarifeleri ile ise GSM yönüne yapılan aramdaların dakikası tüm vergiler dahil 6.5 Kuruş olarak ücretlendiriliyor.
Kampanya ile 8 GB kapasiteli, 3.5 inç ekranı ve 30 saate kadar müzik çalma ve 6 saate kadar da video oynatma özelliğine sahip iPod touch sahibi olabilecek olan kullanıcıları, kazanacakları iPod touch’larının Wi-Fi desteği ile kablosuz ağlara erişebilecekleri gibi, ayrıca dokunmatik ekranıyla da keyifli bir kullanım tecrübesi yaşayacaklar. Türk Telekom’un bu kazançlı kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Kaynak: LOG
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X