WhatsApp'a Tek Tıkla Silme Özelliği Geliyor

WhatsApp, görünen o ki en ses getirecek özelliğini yılın sonuna saklamış.

 

WhatsApp'a Tek Tıkla Silme Özelliği Geliyor
Yayın Tarihi: 18.12.2016 18:22:00
Geride bırakmaya hazırlandığımız 2016'da platforma getirdiği yenilikler adını en çok duyuran mobil uygulamalardan biri olan WhatsApp, görünen o ki en ses getirecek özelliğini yılın sonuna saklamış.
 
Pek çok WhatsApp kullanıcısının talep ettiği özellik sonunda platforma entegre ediliyor. WhatsApp'ın sır gibi sakladığı bu özellik 2.17.1.869 numaralı beta sürümünde ortaya çıktı. Bu özellik sayesinde WhatsApp, kullanıcılarına yanlışlıkla gönderdikleri mesajları düzenleyerek tekrar göndermelerine olanak sağlayacak. Başka bir deyişle kullanıcılar yanlış kişiye gönderdikleri mesajları düzenleyebilecek ve hatta silebilecek.
 
Özelliğin ilk etapta iOS'a yani iPhone'lara geleceği belirtiliyor. Söz konusu özelliğin Android sürümüne geleceği tarih hakkında henüz bir açıklama ise mevcut değil.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X