Voonka’dan Tüm Dünyaya Armağan

 

 

Voonka’dan Tüm Dünyaya Armağan
Yayın Tarihi: 24.09.2022 17:10:00

Genelde cilt sağlığı ile anılan kolajen, aslında tüm vücudumuzun işleyişinde önemli bir role sahip olmazsa olmazımız. 

 

Yaşımız ilerledikçe cilt gerginliğinde azalma, kuruma, incelme, sarkma, kırışıklıklar, güneş lekeleri, saç kalitesinde bozulma ve kırılgan tırnaklar ortaya çıkıyor... 

 

Kolajen işte tam bu noktada yaşlanma belirtilerini hafifleterek, kişinin daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmasına ve daha genç görünmesine yardımcı oluyor.

 

 

 

 

24 Eylül Kolajen Günü

 

Takviye edici kolajenin Türkiye’de önde gelen markası Voonka, cildimizde önemli bir etkiye sahip kolajen hakkında farkındalık yaratmak için takvimlere 24 Eylül Kolajen Günü’nü ekliyor.

 

Türkiye’de ilk ve tek özel kapak teknolojisine sahip VoonkaCollagen Shake Drink Mix, içten dışa güzellik serüveninize yenilenen aroması ile eşlik ediyor.

 

Kolajen hakkında ilk makalenin yazıldığı 24 Eylül tarihi her yılhep birlikte ‘’Kolajen Günü’’ olarak kutlanması ve sektöre ilhamvermesi bekleniyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X