Verde Sağlıklı Yaşam Aura analizi

VERDE Kişisel Gelişim ve Sağlıklı Yaşam Enstitüsü, AVS (Aura Video Station) cihazı sayesinde uzman koçlar eşliğinde kişilerin AURA`larını analiz ediyor...

 

 

Verde Sağlıklı Yaşam Aura analizi
Yayın Tarihi: 5.07.2010 12:00:00

İnsanların vücudunu çevreleyen elektromanyetik alana Aura deniyor. Bu elektromanyetik alanın birçok önemli fonksiyonu var. Evrensel enerjiyi vücudumuza alarak yaşamımızı idame ettirmemizi sağlayan chakralar aurada bulunuyor. Aynı zamanda vücudun çevresini sarmış bir kalkan görevi görüyor. Auramızın güçlü ve sağlıklı olması hem fiziksel hem de ruhsal ve duygusal sağlığımız açısından da çok önemli.

VERDE Kişisel Gelişim ve Sağlıklı Yaşam Enstitüsü'nde bulunan AVS Auro Video Station aracılığı ile fiziksel ve psikolojik travmaların, kişilerin elektromanyetik enerji alanında yarattığı etkileri gözlemlenebilmekte.  Nasıl insan kalbinin elektriksel hareketi, ritmi, frekansı EKG ile cilde yapıştırılan elektrotlar aracılığı ile ölçümlenebiliyorsa, aynı şekilde vücudun elektromanyetik alanı da ( Aurayı) da AVS (Aura Video Station) ile ölçümlenebiliyor.  

Auralar çeşitli renk ve ışık seviyelerinde titreşirler. Her Aura kendine özgü bir titreşime sahip. Aura ve Aura’daki değişiklikler bireyin fiziksel, duygusal, mental ve ruhsal özelliklerini yansıtıyor. Aura Video Station sistemi ile biofeedback verileri, herkesin anlayabileceği sadelikte ve basitlikte yorumlanıyor ve karışık bilimsel veriler anlaşılır hale geliyor. AVS her bir parametre için renkler, görsel resimler ve imajlar kullanmakta.

AVS EL-SENSÖRÜ ile sol elin ayasındaki özellikli noktalardan elektro- dermal aktivite ve ısı ölçümü yapılmakta. Elde edilen bu veriler Dr. Valerie Hunt ve Thelma Moss’un bilimsel çalışmaları neticesinde hazırlanmış olan bilgisayar yazılımı ile analiz edilmekte. AVS bu analiz sonucunda elde ettiği verileri renkler ve imajlar ile açıklamakta.  

VERDE Kişisel Gelişim ve Sağlıklı Yaşam Enstitüsü'nde kendinizi ve çevrenizi daha iyi tanıyın!  Kişisel gelişimi sağlıkla birleştiren VERDE Kişisel Gelişim ve Sağlıklı Yaşam Enstitüsü, AVS (Aura Video Station) ile karakter, sağlık, aşk, kariyer, bilgi, genel hobiler gibi konuları analiz ederek kişilerin hayatlarına yön vermelerine yardımcı oluyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X