Ümit Benan Sonbahar 2016 Defilesi

Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen defilelerden biri de, Türk modacı Ümit Benan`ın 2016 Sonbahar Erkek Koleksiyonu defilesi oldu. `Tokyo Diaries` temalı defilede ilgi çekici şovlara yer verildi.

 

Ümit Benan Sonbahar 2016 Defilesi
Yayın Tarihi: 25.01.2016 11:44:00

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Paris Moda Haftası, birbirinden büyük tasarımcıların koleksiyonlarını sergilediği defilelerle geçti. Podyumda yer alan koleksiyonlardan biri de Türk modacı Ümit Benan`ın Sonbahar/Kış 2016 Erkek Koleksiyonu oldu.

`Tokyo Diaries` ismini verdiği koleksiyonu farklı bir şovla modaseverlerin beğenisine sunan Benan, kimilerine göre tepki çekti, kimilerine göre ise oldukça başarılıydı. 

Benan, podyuma yer sofrası kurma fikri ile Türk geleneklerine gönderme yaparken; masanın ortasında çıplak bir şekilde yatan bir kadın ve üzerindeki sushiler ile şovuna görsellik kattı. Her ne kadar cüretkar bir eylem olsa da, Rick Owens`ın defilelerine alışık olan bir topluluk olduğumuza göre bunu da yaratıcı, farklı ve inovatif bir defile olarak değerlendirebiliriz.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X