Twitter’da Tüm Gün Canlı Yayın Dönemi

Twitter canlı yayın olayını bir adım daha ileri götürerek adeta bir televizyon gibi 7 gün 24 saat canlı yayınları mümkün hale getirmeye hazırlanıyor.

 

Twitter’da Tüm Gün Canlı Yayın Dönemi
Yayın Tarihi: 26.04.2017 20:51:00
Twitter COO ve CFO’su Anthony Noto‘nun belirttiğine göre Twitter’ın canlı yayınlarla ilgili olarak ilginç bir fikri var. Buna göre Twitter’da 24 saatlik canlı yayın döneminin başlayacağı belirtiliyor. Yazılı olarak insanların birbiriyle iletişim kurma ve dünyayla ilgili bilgiler edinme konusunda Twitter’ın öncelikli tercih edilen bir platform olduğunu belirten Noto, artık canlı yayınlarda da daha fazla tercih edilen bir ağ haline gelmeyi hedefliyor. Bu yeni özellikle birlikte başlatılan canlı yayınların gün boyunca kesintisiz olarak yapılabileceği belirtiliyor. Dolayısıyla kullanıcıların gün içerisinde belirli bilgiler edinebilmek adına canlı yayına uğrayıp daha sonrasında çıkmasının mümkün olacağı söyleniyor.
 
Saatler boyu süren yayınlar içerik üreticiler için de fazladan gelir anlamına geliyor. 15-30 saniyelik geçilemeyen reklamların önemli bir gelir kapısı olacağı ifade ediliyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X