Türkiye’de Büyümesini Sürdüren Köşebaşı, Yeni Şubesini Kapadokya’da Açtı!

Yolculuğuna İstanbul’da başlayan ve İstanbulluları kebap kültürüyle tanıştıran Köşebaşı, 1995 yılından bugüne sürdürülebilir lezzet ve hizmet kalitesi ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. İstanbul’un “kült kebapçısı” olarak misafirlerine gerçek kebap deneyimi yaşatan Köşebaşı, Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor. Marka yeni şubesinin kapılarını Kapadokya’nın Göreme bölgesinde açtı.

 

 

Türkiye’de Büyümesini Sürdüren Köşebaşı, Yeni Şubesini Kapadokya’da Açtı!
Yayın Tarihi: 3.08.2022 11:53:00
Adana ve Tarsus mutfak kültürünü özüne bağlı kalarak menüsüne yansıtan Köşebaşı, alanında öncü olmanın getirdiği vizyon ile şehir hayatını ve kebap gastronomisini bir araya getiriyor. İstanbulda başladığı hikayesine, Türkiyenin farklı lokasyonlarında açtığı şubeleriyle devam eden Köşebaşı, tüm yıl dünyanın birçok farklı ülkesinden turist ağırlayan ve Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Kapadokya’ya yaptığı yatırım ile yeni şubesinin kapılarını açtı.
 
Köşebaşı Kapadokya, haftanın her günü 12:00-23:00 saatleri arasında Kapadokya’nın en çok ziyaret edilen Açıkhava Müzesi’nin de yer aldığı Göreme bölgesinde 250 kişilik bahçesi ve 70 kişilik kapalı alanı ile öğle ve akşam yemeklerinde hizmet veriyor.
 
Menüsünde mezeler, taş fırından lahmacun ve pide alternatifleri ile Köşebaşı Kebap, Çöp Şiş, Tarsusi Kebap gibi Köşebaşı klasiklerinin yanı sıra Gevrek Kebap, Çukurova, Kallavi gibi spesiyal lezzetleri de sunan Köşebaşı, vegan kebap menüsü ile de Kapadokya’ya yenilik getiriyor.
 
Lezzet ve hizmet kalitesini tüm şubelerinde sürdürülebilir olarak sağlayan Köşebaşı; Cadde, Levent, Galleria, Türkbükü, Ataşehir, Basın Ekspres, Beylikdüzü, Bursa ve Bitezden sonra Kapadokya ile şube sayısını yurt içinde ona çıkardı. Yurt içi ve yurt dışı büyümesini eş zamanlı sürdüren markanın, Azerbaycan, Nahçıvan, Umman ve Özbekistan’da da birer şubesi bulunuyor. Marka yakın zamanda Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te şube sayısını üçe çıkarıyor olacak.
 
Köşebaşı ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.kosebasi.com web sitesini ve Instagramda @kosebasi_tr hesabını takip etmeyi unutmayın. Rezervasyon yaptırmak için 0549 132 50 00 telefon numarasından Köşebaşı Kapadokya’ya ulaşabilirsiniz.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X