Tüm Detayları İle Giorgio Armani Defilesi

Geçtiğimiz gün, 'Bahar 2017 Erkek Koleksiyonları' kapsamında, Giorgio Armani defilesi gerçekleşti. Milano'da düzenlenen defileyi Kevin Spacey ve Ricky Martin gibi ünlü isimler de ön sıradan izledi.

 

Tüm Detayları İle Giorgio Armani Defilesi
Yayın Tarihi: 22.06.2016 15:32:00
Kariyerine Milano'nun ünlü alışveriş merkezi La Rinascente'te çalışarak başlayan moda tasarımcısı Giorgio Armani, geçtiğimiz gün Milano'da Bahar 2017 koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu.

Defileye dair notlarımız şöyle:
1- Runway

Defilede en çok öne çıkan parça hiç kuşkusuz ceketler oldu. Klasik takımların yanı sıra spor ceketlerin de yer aldığı koleksiyonda desenli takımlar da dikkat çekti. Defileden kareler için tıklayın!

2- Backstage

Mavi, bordo ve toprak tonlarının hakim olduğu koleksiyonda, birbirinden farklı modeller yer aldı.Backstage karelerini görmek için tıklayın!

3- Front Row

Milano'daki defileyi izlemeye gelenler arasında ünlü şarkıcı Ricky Martin ve oyuncu Kevin Spacey de vardı.Fotoğrafları görmek için tıklayın!

4- Close-up

Defilede en çok dikkat çeken aksesuarlar ise çantalar ve gözlükler oldu.Close-up fotoğraflarının devamı için tıklayın!

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X