Tülin Şahin Evinin Kapılarını InStyle Home`a Açtı

Ünlü topmodel Tülin Şahin eşi Memet Özer ile yaşadığı, Bağdat Caddesi`ndeki lüks ve konforu evinin kapılarını InStyle Home Haziran sayısına açtı!

 

Tülin Şahin Evinin Kapılarını InStyle Home`a Açtı
Yayın Tarihi: 30.05.2016 16:49:00

Çalışmalarını on beş yıldır uluslararası alanda devam ettiren bir topmodel, Tülin Şahin. Hayatı doğup büyüdüğü Danimarka`da `Supermodel of Denmark`ta birinci seçildikten sonra hızla değişmiş. Modelliğin yanı sıra Star TV’de beş sezondur başarıyla sürdürdüğü Tülin Şahin ile Moda programını hazırlayıp sunuyor. Eşi Memet Özer, Planet Mutfak TV’de Hayatın Tadı adlı yemek üzerine bir program hazırlıyor ve haftada bir Posta Gazetesi’nin ekinde restoranlar üzerine köşe yazıları yazıyor. “Biz çok seyahat eden ve çok yoğun çalışan bir çiftiz. Hal böyle olunca evde konfor ve rahatlık arama kriterleri de farklı oluyor,” diye anlatmaya başlıyor Tülin Şahin, beyaz-mavi renkteki ferah mutfağında çok sevdiği kahvesini ağır ağır yudumlarken. Eşi evde değil ama birazdan gelecek, makarnanın suyu da o yüzden ateşte hafiften kaynıyor. Anadolu Yakası`nı ve Park Residences Cadde’yi seçme sebeplerinin hiç tesadüfi olmadığını söylüyor Şahin. “Bu yakayı, Memet de ben de çok severiz. Sakin, düzenli ve aile yaşamı için idealdir. Park Residences 5 yıldızlı bir otel konforu sunuyor ayrıca ev planları da çok ferah ve kullanışlı geldi bize. Ben sürekli koşturma halindeyim. Hemen her gün bir defile, çekim veya seyahat. Tüm bunların arasında kendime bakmam lazım. 

 
Röportajın ve fotoğrafların tamamı InStyle Home Haziran sayısında!

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Serra Akar  |  Fotoğraf: Serhat Hayri  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X