Toshiba Windows uyumlu LED

Toshiba`dan Windows 7 uyumlu ilk LED TV

 

 

Toshiba Windows uyumlu LED
Yayın Tarihi: 11.06.2010 16:30:00

Toshiba bir ilki gerçekleştirerek ilk Windows 7 uyumlu LED LCD televizyonu olan yeni SL 733 serisini tanıttı. 

Hem Windows 7 uyumlu hem LED ışıklandırma

Windows 7 uyumlu olmasının yanında EDGE LED ışıklandırma teknolojisini kullanan SL 733 serisi, Resolution+, AutoView ve Active Vision M100 HD (100Hz) Motion Enhancement özelliklerine sahip olmasının yanında DLNA sertifikalı olmasıyla da yüksek performans vadediyor. Saniyede gösterilen görüntü sayısını iki katına çıkartarak hareketlerdeki bulanıklığı yok eden Active Vision M100 HD Motion Enhancement teknolojisini LED arka ışıklandırmayla zenginleştiren SL 733 serisi, hızlı içerik paylaşım özellikleriyle de dikkat çekiyor.


Toshiba’nın Çoklu Ekran Görünümü özelliği ile mükemmel uyum yakalayan SL 733serisi, böylece izleyicilerin farklı cihazlar arasında farklı bağlantı ve senkronizasyon araçlarını kullanarak kolayca içerik aktarımı sağlayabilmelerine olanak tanıyor. Hem DLNA desteği, hem de Windows 7 uyumu ile içerik paylaşımını rahat kılan SL 733 serisi, WiFi bağlantısına hazır olarak geliyor. Teknik özelliklerini aşağıda görebileceğiniz Toshiba SL 733 serisinin bir diğer can alıcı noktası ise şık tasarımı. SL 733 serisi, Air Lagoon tasarımı ile köşelerdeki siyahtan transparana doğru kayan rengi ile parlak ve yarı saydam bir görünüm sunuyor ve böylece evinize renk katıyor. 40 inçlik modeli KDV dahil 2.998 TL fiyattan satışa sunulduğu serinin özelliklerini aşağıda görebilirsiniz.

Haber: LOG
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X