TommyNow Milano'da

Tommy Hilfiger İlkbahar 2018 Koleksiyonu, henüz podyumdayken beğenilen ürünlerin direkt olarak satın alınabildiği TommyNow etkinliği Milano’ya geliyor. 25 Şubat tarihinde düzenlenecek olan İlkbahar 2018 Tommy Now defilesi Milano Moda Haftası’nın kapanışı olacak.

 

 

TommyNow Milano'da
Yayın Tarihi: 21.02.2018 10:11:00
TOMMYNOW etkinliğinde; ikinci kez kadın ve erkek koleksiyonlarını birlikte sunulurken ‘TommyXGigi’ kapsül koleksiyonu da tanıtılacak.
 
25 Şubat tarihinde düzenlenecek olan İlkbahar 2018 TOMMYNOW defilesi ile Milano Moda Haftası’nın kapanışını yapacak olan Tommy Hilfiger, bu deneysel defileleri dünya çapında yeni şehirlere ve izleyici kitlelerine ulaştırma konusundaki kararlığını gözler önüne seriyor.Sonbahar 2016 sezonu için New York’ta düzenlenen “Tommy Pier”, İlkbahar 2017 sezonu için Los Angeles’taki “TOMMYLAND” ve son olarak Sonbahar 2017 sezonu için Londra’daki ikonik konser mekânı Roundhouse’ta gerçekleştirilen “ROCKCIRCUS” defilelerinin ardından TOMMYNOW, Milano’daki moda severleri büyülemeye hazırlanıyor.

Başarının mimarı Tommy Hilfiger, TOMMYNOW ile ilgili olarak: “TOMMYNOW ile ilgili vizyonum, defile deneyimini dünya çapında yeni izleyici kitlelerine yaşatabilmemizi sağlayacak ve gezici hale getirebileceğimiz küresel bir platform yaratmaktı. Moda, eğlence ve pop kültürü moda severler etrafında tasarlanan deneyimler, performanslar ve ilham verici etkileşimlerle kombine ediyoruz. Dünyanın en önemli moda başkentlerinden biri olan Milano, bir sonraki TOMMYNOW etkinliğimizi kutlamak için ideal şehir olacak.” açıklamasında bulundu.


Canlı yayın linki : http://admin.blivenyc.com/public/tommy-now/install.html 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEFİLE HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X