Tom Cruise’lu Mumya’nın Set Görüntüleri Yayınlandı

Paylaşılan kamera arkası görüntülerinde aksiyon dolu sahnelerin nasıl çekildiği gözler önüne seriliyor.

 

Tom Cruise’lu Mumya’nın Set Görüntüleri Yayınlandı
Yayın Tarihi: 12.05.2017 14:24:00
Yaz aylarında vizyona girmeye hazırlanan Mumya filmi Tom Cruise’un da etkisiyle daha şimdiden aksiyon sahneleriyle adından söz ettiriyor. Bildiğiniz gibi bir dönemin efsaneleri arasında kabul edilen Mumya beyaz perdeye geri dönüyor. Filmin başrolünde ise aksiyon dolu yapımlarla özdeşleştirdiğimiz Tom Cruise yer alıyor. Doğal olarak bu tercih Mumya’nın aksiyon dozunu da artıyor. Paylaşılan kamera arkası görüntüleri de bunu doğrular nitelikte. Özellikle Tom Cruise ve Russell Crowe arasındaki dövüş sahnesi dikkat çekiyor.
 
Yeni hikaye bir grup arkeologun kadim kraliçe Ahmanet‘i uyandırmasıyla başlıyor. Böylece Ahmanet yüzyıllar süren uykusundan uyanıyor. Hükümdarlığı elinden alınan bu kraliçe intikam hırsıyla dünya üzerinde hakimiyet kurmak için harekete geçiyor. Bunun için de bulunmasına vesile olan Nick Morton‘ı kullanıyor. Nick ve arkeolog arkadaşları onun amacına ulaşmasına engel olmaya çalışıyor.
 
Alex Kurtzman yönetmenliğinde sinemalara geri dönen yapımda Sofia Boutella, Russell Crowe, Courtney B. Vance, Annabelle Wallis, Jake Johnson ve Marwan Kenzari gibi isimler de rol alıyor. Orijinal ismi The Mummy olan filminin 9 Haziran‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X