Toksin atıcı masaj

Sivana by La Donna`da toksin atıcı selülit masajı harikalar yaratıyor.

 

 

Toksin atıcı masaj
Yayın Tarihi: 19.07.2010 11:04:00

Selülitlerinizden toksin atıcı selülit masajı ile kurtulabilirsiniz... Sivana by la Donna'da başlatılan yeni toksin atıcı  selülit masajı harikalar yaratıyor.  Baharat özlü, faydalı yağlar selülitli dokular içinde sıkışmış toksinlerin çabuk atılmasını sağlıyor. Toksin atıcı yağlar, lenf sistemi üzerinde düzenleyici etki yaratarak selülitli dokular içinde sıkışmış ödem, yağ ve toksinlerin o bölgeden atılmasını tetikliyor. Ayrıca formülünde bulunan toparlayıcı ve tonifike edici faydalı yağ özleri, bağlayıcı dokularda da etkili oluyor ve üst dokuların toparlanmasını, cilt üzerindeki dalgalanmaları dengeliyor.
 

Cildin rengi de düzeliyor

Bu özel  masaj kan dolaşımını hızlandırdığından cildin rengini düzeltiyor, cildin altındaki toksinlerin hızlı şekilde idrar yolu ile atılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca bu masaj, özel manipülasyon tekniği sayesinde dokular içinde toksinlerin kırılmasını, üst dokunun toparlanıp sıkılaşmasını ve üst dokuda cildin berraklaşıp ipeksi bir  yapı kazanmasını sağlıyor.

Aromaterapi selülit masajı, kişinin yapısına bağlı olarak 6 ile 12 seans uygulanması tavsiye ediliyor. İlk seansta bile bacaklar da hafiflik hissi ve toparlanmış dokuyu fark edilebiliyor.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X