Timothée Chalamet Yeni Filminde Bob Dylan'ı Canlandıracak

Timothée Chalamet yeni bir biyografi filminde rol almaya hazırlanıyor. Chalamet, Bob Dylan'a hayat verecek.

 

 

Timothée Chalamet Yeni Filminde Bob Dylan'ı Canlandıracak
Yayın Tarihi: 8.01.2020 09:52:00

Son zamanlarda The King filmiyle beğeni toplayan Timothée Chalamet, bir müzik efsanesini canlandırmaya hazırlanıyor. Genç aktör, Bob Dylan'ı canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda ise James Mangold oturacak. Ki kendisini başrollerinde Christian Bale ve Matt Damon'ı izlediğimiz "Ferrari v Ford" filmindeki yönetmenlik deneyiminden de hatırlayabilirsiniz. 

Bob Dylan'ın hayatını konu alacak biyografi türündeki filmin henüz ismi ve detayları belli olmasa da resmi olmayan kaynaklara göre filmin ismi "
Going Electric"  olarak düşünülüyor. Söylentilere göre Chalamet role hazırlanmak için gitar dersleri alıyor. Chalamet'in kendi sesiyle Dylan şarkılarını seslendirip seslendirmeyeceği ise merak konusu.

Film için heyecanlanmanızı sağlayacak bir detay daha: Müzisyenin kendisi yani Bob Dylan da film için yönetmen ve film stüdyosuyla iletişim halinde.

Bizlere filmi merakla beklemekten başka bir şey kalmıyor!
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X