Tefal AirBake

Tefal AirBake ile tepsiye yapışmış kurabiyelere ve yanmış keklere son!

 

 

Tefal AirBake
Yayın Tarihi: 9.06.2010 00:00:00


Tefal AirBake’in tabanında bulunan 2 alüminyum plaka arasındaki hava katmanı pişirme yüzeyinin aşırı ısınmasını engelleyerek, kek ve kurabiyelerinizin alt yüzeylerinin kesinlikle yanmamasını sağlıyor. AirBake kek kalıpları; % 100 alüminyum malzemesi sayesinde mükemmel pişirme için ideal ısı dağılımı sağlayarak tam kıvamında pişmiş, çıtır çıtır ve lezzetli kek ve kurabiyeler hazırlamayı pratik ve keyifli hale getiriyor. AirBake kek kalıplarında bulunan MicroDome teknolojisi pişirme süresini kısaltırken, her seferinde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Kek ve pastalar kalıptan kolayca çıkıyor!

 


Çizilmelere ve darbelere son derece dayanıklı olan özel Tefal yapışmaz kaplama yüzeyin, üstün yapışmazlık özelliği sayesinde kek ve pastalar kalıptan kolayca çıkıyor. Temizlemesi de son derece kolay olan Tefal AirBake kek kalıbı serisini tüm Tefal Shop ve satış noktalarında bulabilirsiniz.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X