Taylor Swift, Blake Lively ve Ryan Reynolds'ın 3. Çocuklarının İsmini Açıkladı

Blake Lively ve Ryan Reynolds çifti 2019 yılında 3. çocuklarını kucaklarına aldılar. Tüm hamilelik süreci sır gibi saklandı. Halen bebeklerinin ismini açıklamayan çift sanıyoruz ki bu onuru Taylor Swift'e bahşetti.

 

 

Taylor Swift, Blake Lively ve Ryan Reynolds'ın 3. Çocuklarının İsmini Açıkladı
Yayın Tarihi: 27.07.2020 10:54:00
Yeni albümü Folklore'ü geçtiğimiz hafta yayınlayan Taylor Swift hayranlarının gözünden kaçmayan bir detay ile Blake Lively ve Ryan Reynolds çiftinin üçüncü çocuklarının ismi duyurulmuş oldu: Betty!

Taylor'ın albümündeki Betty şarkısının sözleri arasında Reynolds çiftinin diğer çocukları James ve Inez isimlerini yakalayan hayranlar üçüncü çocuğun isminin Betty olduğunu fark etmekte gecikmedi!

Reynolds ailesi gerçek bir Taylor hayranı. Daha önce de Swift, Gorgeous şarkısında çiftin en büyük kızları James'in, şarkının başlangıcında "gorgeous" kelimesini söyleyen ses kaydına yer vermişti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X