Tarkan New York’ta Fırtına Estirdi

Megastar Tarkan, SM Production organizasyonu ile gerçekleşen Amerika konserlerinin ilk ayağını gerçekleştirdi.

 

Tarkan New York’ta Fırtına Estirdi
Yayın Tarihi: 3.03.2017 15:36:00
Megastar'ın 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta Manhattan Center Stüdyoları’nda bulunan Hammerstein konser salonunda, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta şehrin merkezinde yer alan, The Novo’da, vereceği konserler serisi için start verdi.

Tarkan, biletlerin satışa çıktıktan çok kısa bir süre sonra tüketilen Amerika konserlerinin ilk ayağı olan New York’ta, dünya starlarını ağırlayan Hammerstein konser salonunda 3500 kişiye en sevilen şarkılarını söyledi.

Acımayacak” şarkısı ile sahneye çıkan Megastar gecede “Kır Zincirlerini”, “Şıkıdım”, “Dudu”, “Öp”, “Touch”, Come Closer”, “Bounce” gibi sevilen Türkçe ve İngilizce şarkılarını salonu dolduran sevenleri ile birlikte söyledi.

Tarkan’ın Amerika’daki ilk seri konserlerini gerçekleştiren, Amerika merkezli SM Production Group Genel Müdürü Şengül Oğuz, “1 yıldır bu konserler için çok kalabalık bir ekip olarak çalışıyoruz. Biletler satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükendi ve izleyiciler arasında birçok farklı ülkeden izleyici vardı. Ancak salonu Tarkan’ın çoğunlukla Rusya, Meksika ve İran’dan sevenleri doldurdu.” açıklamasını yaptı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X