Tablolar Hoparlöre Dönüşüyor

Sanat eserlerini Wi-Fi’lı hoparlöre dönüştüren ses üreticisi Soundwall, yeni hoparlörü Nova’yı müzik tutkunlarının beğenisine sundu.

 

Tablolar Hoparlöre Dönüşüyor
Yayın Tarihi: 23.02.2017 02:19:00
Tabloyu andıran bir tasarıma sahip olan ürün aslında bir hoparlör. Kablosuz müzik akışı sağlayabilen Nova, bir tablonun içine gizlenmesiyle piyasadaki hoparlörden kolayca ayrılıyor.
 
Alüminyumdan üretilen bir gövdeye sahip olan hoparlörü üzerinde yer alan dokunmatik panel üzerinden veya mobil cihazlardan kontrol etmek mümkün. Şarkılar arasında geçiş yapmak veya ses ayarını değiştirmek dokunmatik panel üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. Hoparlörün dikkat çeken özelliklerinden birisi de özelleştirilebilir aydınlatma sistemi. Müzikle birlikte odanızda farklı bir ambiyans yaşamayı planlıyorsanız hoparlörde bu özelliği de kullanabiliyorsunuz. Daha romantik bir atmosfer yaşamayı düşünüyorsanız kırmızı renk, daha rahat bir atmosfer için mavi ışığa geçiş yapabiliyorsunuz. Işık ayarları Soundwall Nova için sunulan uygulama üzerinden değiştirilebiliyor. 150 farklı sanat eserini seçebileceğiniz hoparlörün üç farklı boyut seçeneği bulunuyor. 609,6 x 609,6 mm, 609,6 x 914,4 mm ve 914,4 x 609,6 mm boyut ölçülerine sahip olan Soundwall Nova sahip olduğu Distributed Mode Loudspeaker (DML) teknolojisiyle üst kalite ses deneyimi vadediyor. Gerek görsellik gerekse ses yeteneğiyle tüm dikkati üstüne çeken Soundwall Nova, hoş bir havaya sahip olsa da yurt dışı satış fiyatı oldukça yüksek. SoundWall Nova’ya sahip olabilmek için  900 dolar‘ı gözden çıkartmak gerekiyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X