Swissôtel the Bosphorus, İstanbul’da Açık Havada Yaz Etkinlikleri

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un saklı kalmış yemyeşil ağaçlarla çevrili cenneti Sultan Park’ta 12 Ağustos itibariyle Fibabanka ve Fibaemeklilik ana sponsorluğunda Açık Havada Yaz Etkinlikleri başlıyor.

 

 

Swissôtel the Bosphorus, İstanbul’da  Açık Havada Yaz Etkinlikleri
Yayın Tarihi: 8.08.2020 13:13:00
Şehrin merkezinde, doğal güzellikler içerisinde sanatseverlerin yakından takip ettiği performansları ile en sevilen sanatçılar Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da yer alacağı etkinliklerin co sponsorluğunu Deep Fresh ve Anadolu Efes üstleniyor.

12 Ağustos’ta Büyük Ev Ablukada Akustik konseri ile başlayacak  olan Açık Havada Yaz Etkinlikleri, Mert Fırat ve Evrim Özkaynak’ın sesleriyle hayat bulan ‘’Ölmeme Günü: İkinci Yeni Şarkılar’’, Şakalı Akustik Harun Tekin & Koray Candemir, Sibel Köse Quintet, Jehan Barbur, Übü Hep Übü, Birsen Tezer performansları ile Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da devam edecek.

​Birbirinden güzel etkinliklerin yer aldığı Açık Havada Yaz Etkinlikleri’nde, her bir etkinlik saat 21.00’de başlayacak. 
Etkinlikler başlamadan önce şehrin merkezinde, yeşillikler arasındaki doğa harikası Sultan Park’ta misafirleri günün yorgunluğunu atmaları ve keyifli vakit geçirebilmeleri adına 19.00-21.00 saatleri arasında Swissôtel ayrıcalığıyla çeşitli yeme-içme stantları bekliyor... 
 


Açık Havada Yaz Etkinlikleri etkinliğinin biletleri Mobilet’ten temin edilebilir.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X