Summer Bazaar Etkinliği Gerçekleşti

Türkiye`nin en çok okunan ev, dekorasyon ve yaşam dergisi olan InStyle Home ev sahipliğinde, ünlü markalar 2016 yaz sezonu trendleri ile `Summer Bazaar` etkinliğinde bir araya geldi.

 

Summer Bazaar Etkinliği Gerçekleşti
Yayın Tarihi: 7.06.2016 10:10:00

24 Mayıs Salı günü Bebek Kitchenette’in bahçesinde gerçekleştirilen “Summer Bazaar” etkinliğinde davetliler, yaz sezonu için  ihtiyaç duyacakları tüm detayları, çarpıcı fikirleri, stil sahibi önerileri ve sezonun en gözde ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldular. Gün boyunca InStyle Home konuşma alanında Aslıhan Ekitmen ile Mekan Enerji Temizliği; Atelier Raw kurucusu Neyir Turalı ile Raw Beslenme; Sade kitabı yazarlarından Begüm Başoğlu İle Hayatı Sadeleştirme ve Estetik Koçu Dilek Özkan ile Güzellik üzerine keyifli sohbetler gerçekleşti.

 

 

11.00-19.00 arası süren etkinlikte yer alan dekorasyon, takı, kıyafet, plaj aksesuarları, bakım ürünleri ve sağlıklı beslenme gibi çeşitli standlar sayesinde renkli bir gün geçirildi. 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
ED��TÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X