Sümer Tilmaç Burak Özçivit`e kırgın gitti

Oya Aydoğan, Sümer Timaç`ın Burak Özçivit`e kırgın olduğunu söyledi.

 

Sümer Tilmaç Burak Özçivit`e kırgın gitti
Yayın Tarihi: 16.06.2015 18:53:00

Söylemezsem Olmaz programında, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden oyuncu Sümer Tilmaç anıldı. 

Oya Aydoğan, programda Burak Özçivit`in usta oyuncu için yazdığı baş sağlığı mesajını okudu. Mesajda Sümer Tilmaç`ın Burak Özçivit`in babası rolünde olduğunu söyleyen yuncuya stüdyoda tepki yağdı.

Aydoğan, "Sümer Tilmaç Burak Özçivit`in bugünlere gelmesine sebep oldu, yakışıklı bir jön ararlarken Sümer Bey Burak Özçivit`i önermiş. Ancak Burak Özçivit ünlü olduktan sonra Sümer Tilmaç`a vefasızlık etmiş, arayıp sormamış onu hiç anmamış, bu yüzden Sümer Tilmaç ona biraz kırgın olabilir" yorumunu yaptı.

Oya Aydoğan, Selçuk Yöntem için ise; "Sümer Tilmaç bir röportajında Süper Baba dizisinde birlikte rol aldıkları oyuncu arkadaşı Selçuk Yöntem`i aradığını ancak Yöntem`in telefonlarını açmadığını söylemişti, kırgın olduklarını zannediyordum ancak Selçuk Yöntem cenazeye gelerek bunların önüne geçmiş" yorumunu yaptı.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN SON EKLENEN GÜNDEM HABERLERİ
TRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER GÜNDEM HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X