Şükrü Özyıldız InStyle Ekim Sayısında

InStyle bu ay sonu vizyona girecek Ekşi Elmalar filminde izlemek üzere olduğumuz Şükrü Özyıldız’la modern ve şehirli bir erkek silueti yaratmış.

 

Şükrü Özyıldız InStyle Ekim Sayısında
Yayın Tarihi: 30.09.2016 12:21:00
Ekşi Elmalar filminden ve oradaki rolünüzden biraz bahsedebilir miyiz, nasıl dahil oldunuz projeye?
kşi Elmalar benim bugüne kadar yaptığım en farklı oyunculuk deneyimiydi diyebilirim. Çünkü ilk defa bu kadar iyi hazırlanmış ve bu kadar iyi yaşatılmış bir dönem projesinde oynadım. Hazırlık süreci tabii ki daha önceki yolculuklarımın hepsinden daha farklıydı. Yılmaz Erdoğan faktörü vardı her şeyden önce. O kadar iyi bir kalem ki, senaryo aslında bütün soruları cevaplıyor. O açıdan oyuncu olarak da ruhumuzu çok fazla beslediğimiz bir set oldu hepimiz için. Onun dışında proje geçmişte başlıyor ve modern zamanda bitiyor. Gerçek bir hikayeden uyarlama, ben ise devrimci bir karakter olan Özgür’ü canlandırıyorum. Farah Zeynep Abdullah’ın filmdeki karakterine aşık oluyor ve onu köyden kaçırmak istiyorum.

Filmin çekimleri nerede yapıldı?
Çekimler Köyceğiz’de yapıldı. Büyük bir plato kuruldu, o kadar büyük ve profesyonel bir plato ki hepimiz; “Hayalimizdeki şey buydu,” dedik. O kadar gerçek bir dünya yaratıldı, o kadar yüksek bir prodüksiyondu ki hepimiz çok coşkulandık oynarken. Bu profesyonellikten bir oyuncu olarak 
etkilenmemek mümkün değil bence zaten, kendimizi çok şanslı hissettik. 

Özgür’den bahsedelim o halde, nasıl biri?
Onun hakkında fragmanda izlediğinizden daha fazlasını söylemem ne yazık ki mümkün değil (gülüyor). İsmi Özgür olan devrimci bir genci canlandırıyorum, şampuan hikayenin geçtiği yer olan Hakkari’ye ilk kez onunla geliyor. Öncesinde böyle bir şeyin nasıl kullanıldığı bilinmiyormuş… Çekimin ve röportajın devamı için InStyle ekim sayısını bayinizden isteyin! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X