Suçluluk Duymadan Dondurma Yemenin Kuralları

Ağzınız sulanıyor, içiniz gidiyor ancak bikiniler uğruna yapılan diyetler ve canınızı çıkartan egzersizler aklınıza geldikçe fenalaşıyorsanız işte sizi suçluluğun pençesinde kıvranmadan dondurmanıza taşıyacak kurallar.

 

 

Suçluluk Duymadan Dondurma Yemenin Kuralları
Yayın Tarihi: 6.07.2010 15:37:00
Şiddetli yağmurlardan sonra nihayet yaz kendisini hissettirmeye başladı. Sıcaklarla beraber sokaklarda fark edilen bir takım değişiklikler var: Etekler kısaldı, kıyafetlerde beyazın hakimiyeti arttı, sandaletler rengarenk ve… Bakkallar kapı önlerine tanıdık bir lezzeti taşıdılar! Boy boy, çeşit çeşit dondurma.

 

Dondurma yeme kuralları!


Elinizin lezzeti değsin ya da eziyet çekin diye değil de, kontrollü olabilme imkanı sunduğu için dondurmanızı kendiniz yapmayı seçin. Böylece içine katacağınız şeker ve yağ miktarına siz karar verebilir organik olmayan ürünleri kullanmaktan kaçınabilirsiniz.
 
Son olarak; zevkle yenilen, tadı sonuna kadar çıkarılan ve insanı mutlu eden yiyeceklerdeki kalorilerinin uçup gittiği de herkesin bildiği bir gerçektir tabii. Afiyet olsun!

 

Kurallarımızı uygulayın, dondurmaların keyfini çıkartın.

Kurallar için fotogaleriye tıklayın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Billur Kocabaşoğlu  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X