Spotify Değişiyor

Dünyanın en çok kullanılan müzik platformlarından biri olan Spotify arayüzünü yenilemeye hazırlanıyor.

 

Spotify Değişiyor
Yayın Tarihi: 24.04.2018 12:00:00
Ünlü müzik dinleme Platformu Spotify arayüzünü yenilemeye hazırlanıyor. Spotify bu arayüz ile son dönemlerde oldukça hızlı bir şekilde büyüyen Apple Music'in bir adım önüne geçmeyi planlıyor. Ancak Spotify'ın yapacağı bu hamle ters tepebilir. Çünkü hatırlayacağınız üzere Snapchat de tasarımını değiştirmişti ve kullanıcılar tarafından yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. O yüzden Spotify'ın bu konuda dikkatli olması gerekiyor. Spotify yenilenen tasarımı ile birlikte alt kısımda bulunan sekmeleri de azaltacağa benziyor. Alt kısımda bulunan keşfet bölümü Arama bölümüne aktarılmış. 

Spotify tamamen değişiyor İşte yeni hali
 
Spotify'ın yeni güncellemesinin içinde sadece arayüz değişikliği bulunmuyor. Uygulama son dönemlerde ücretsiz versiyonundaki kullanıcılara çok az imkan sağladığı için eleştiriliyordu. Bu eleştiriler üzerine Spotify bu güncelleme ile birlikte ücretsiz kullanıcılarına daha çok imkan sunmaya hazırlanıyor. Bu imkanlardan en dikkat çekeni ise belirli çalma listelerinde bulunan şarkıları tek tek seçip çalabilme. Bu özelliklerin ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor. Ancak kısa bir süre içerisinde kullanıcılara dağıtılmaya başlanacağı düşünülüyor.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X