Sherlock Holmes 3 Vizyona Giriyor

İlk iki filmi 2009 ve 2011'de yayınlanan Sherlock Holmes 3'ün Türkiye vizyon tarihi belli oldu. Robert Downey Jr ve Jude Law'ın yeniden başrolde olacağı film, 01 Ocak 2021 tarihinde seyirci ile buluşacak.

 

Sherlock Holmes 3 Vizyona Giriyor
Yayın Tarihi: 23.07.2018 16:28:00
Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın yer alacağı Sherlock Holmes 3'ün vizyon tarihi belli oldu. İlk iki yapımla 545 milyon dolar üzerinde gişe hasılatı başarısı elde eden ve geçtiğimiz aylarda ABD vizyon tarihi 25 Aralık 2020 olarak açıklanan film, Türkiye'de 01 Ocak 2021'de seyirci ile buluşacak.Narcos dizisinin de senaristi olan Chris Brancato tarafından kaleme alınan filmin yönetmen koltuğunda Guy Ritchie oturup oturmayacağı ise belirsizliğini koruyor. Daha önce Sherlock Holmes filmiyle ilgili açıklama yapan Robert Downey Jr "Bu yıl 3. Sherlock Holmes filmi yapmaya çalışacağız. Bu filmleri çekmek oldukça zor. Her zaman yoruldum fakat bunun için çok heyecanlıyım" açıklamasında bulunmuştu. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X