Sevgiyi Her An Hissettiren Mücevherler

Mücevher tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel’in modern, yalın ve zarif çizgilerini yansıtan Padme Designs koleksiyonları, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyenlere zamansız mücevherler sunuyor.

 

 

Sevgiyi Her An Hissettiren Mücevherler
Yayın Tarihi: 5.02.2020 13:37:00
İpek Selek Adıgüzel’in, lotusun içindeki mücevher mantrasından esinlenerek oluşturduğu Padme Designs koleksiyonları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü özel anılarla daha anlamlı kılmak isteyenler için modern, yalın ve zarif çizgilerle buluşan mücevherler sunuyor.
 
 Farklı ve özgün tasarımlara sahip Padme Designs koleksiyonları, bileziklerden kolyelere, küpelerden şahmeranlara kadar geniş ürün yelpazesi ve zamansızlığı ile Sevgililer Günü’nü sadece bir gün değil her an hissettiriyor.
 
“Padme Designs Kurucusu İpek Selek Adıgüzel, mücevherlerin kendisi için özel bir anlam taşıdığını belirterek, “Mücevherler uzun yıllar bizimle kalan, nesilden nesile aktarılan tasarımlar oldukları için zamansızlıklarıyla da öne çıkıyorlar. Bunun yanı sıra Padme Designs koleksiyonlarının her biri, farklı bir mesaj veriyor. Bu mesajlar da tasarımları daha anlamlı kılıyor” dedi.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X