Sevgililer Gününü Unutmadınız Değil Mi?

Siz de sevgililer günü hediyesini son dakikaya bırakanlardansanız merak etmeyin, ona çok seveceği hediyeler almak için hâlâ zamanınız var. Fotoğraftan sağlığa, müzikten eğlenceye sevdiğinize hitap edecek tüm hediye seçeneklerini Apple’da bulabilirsiniz.

 

 

Sevgililer Gününü Unutmadınız Değil Mi?
Yayın Tarihi: 9.02.2021 14:14:00
Fotoğraf tutkunları için.
 
Selfie çekmekten vazgeçemeyenlere, panorama düşkünlerine ve portre meraklılarına iPhone 12’nin üstün kamerasıyla ilham verebilirsiniz.
 
Sağlıklı yaşam tutkunları için.
 
Hareket takipçilerinden uyku takipçilerine, patikalara çıkanlardan koşu bandından inmeyenlere, sağlıklı yaşam ve fitness tutkunu herkesin nefesini kesecek bir hediye var; Apple Watch!

Müzik tutkunları için.
 
Masalarını bateri yapanlara, görünmez gitarlarıyla solo atanlara ve o sihirli melodiyi arayan tüm müzikseverler için AirPods mükemmel bir hediye olacaktır.

Yaratıcılık tutkunları için.
 
Renklere hayat veren ve hayata renk katan herkesin yaratıcılığını iPad ile daha da zenginleştirebilirsiniz. Hediyelerinizi ücretsiz lazer baskıyla kişiselleştirebilirsiniz.

Eğlence tutkunları için.
 
Film düşkünleri, dizi maratoncuları, belgesel meraklıları ve evde keyifli vakit geçirmek isteyenler için Apple TV harika bir seçenek olabilir.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X