Seray Sever Evlendi

Sever dün akşam dünya evine girdi. Bodrum Belediyesi memurunun kıydığı nikahta damadın nikah şahitliğini kardeşi Koray sünbül, Seray Sever'in şahitliğini ise kardeşi Soner Sever yaptı.

 

Seray Sever Evlendi
Yayın Tarihi: 21.04.2018 22:53:00
Ünlü oyuncu Seray Sever, bir süredir birlikte olduğu 34 yaşındaki sevgilisi Eray Sünbül ile geçtiğimiz gün nişanlanmıştı. Çift, Bodrum'da aile arasında düzenlenen törenle nişan yüzüklerini takmıştı.
 
44 yaşındaki Seray Sever, nişanın fotoğraflarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaşmıştı. Sever dün akşam ise dünya evine girdi. Bodrum Belediyesi memurunun kıydığı nikahta damadın nikah şahitliğini kardeşi Koray sünbül, Seray Sever'in şahitliğini ise kardeşi Soner Sever yaptı.
 
Gündüz yapılan nişanın ardından akşam Bodrum Merkez’de Eray Sünbül’ün evinde kıyılan nikah öncesi Seray Sever’in saçlarını kayınpederi Kaya Sünbül yaparken Pelin yazgan imzalı bahar gelinliği giydi.  Şimdilik balayı için vakitleri olmadıklarını söyleyen çift daha sonra Dubai’ye gideceklerini belirtti. Seray Sever, “Artık Sünbül soyadını aldım çok mutluyum.” dedi. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X