Seratonin Mutluluk Merkezi Çiftehavuzlar`da

Tıp doktoru Işık Akgöl, Çiftehavuzlar Sahil Yolu`nda yeni bir merkez açtı. Serotonin adını verdiği merkezinde, hayatı daha doğru ve bilinçli yaşamak için ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaya başladı.

 

 

Seratonin Mutluluk Merkezi Çiftehavuzlar`da
Yayın Tarihi: 13.07.2010 13:22:00

Çağımızın en büyük problemi olan "kendimize zaman ayırmama","dayatılan hayatı yaşama" gibi sorunları  çözmek için yaratılan  çözümlerden biri  "Serotonin". Yani mutluluk hormonu. Tıp doktoru  Işık AKGÖL, Çiftehavuzlar Sahil Yolu’nda hayata geçirdiği ve Serotonin adını verdiği merkezinde, hayatı  daha doğru ve bilinçli yaşamak için  ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaya başladı. Bu tür arayışı olanlar için, daha şimdiden vazgeçilmez bir yer haline dönüşen Serotonon'i sizlerin de tanıması gerekiyor. 

Uz. Dr. Işık AKGÖL (Kurucu), Özge ERSAN & Sinem AKYOL (Pilates eğitmeni, dansçı), Senem KALENDER (Pilates&yoga eğitmeni,dansçı), Erol COŞKUNER (Davranış bilimci, felsefi danışman), Psikolog Dr. Başak DEMİRİZ (Klinik psikolog), Arzu KUTAN & Birsen GÜÇ METİN (Yönetici koçu,danışman), Zeynep BARUT ( Tai Chi eğitmeni), Yeşim CİMCOZ (Yazı eğitmeni), Hazal SELÇUK (Hareket terapisti, sanatçı) gibi konusunda uzman kişilerden oluşmakta. Serotonin,  prensipleri, uzmanları, katılımcıları ve atmosferiyle, birlikte geliştirecekleri dinamik, kucaklayıcı bir mutluluk merkezi olmayı hedef alan bir kuruluş. Amacı mutlu bir yaşam sürmenin yollarını birlikte keşfetmek.

Serotonin’in felsefesine uygun oldukları için benimsedikleri program disiplinlerine gelince... Batı’nın akılcılığıyla beden ve zihnimize form kazandırmak için "Pilates", Uzakdoğu’nun bilgelik ve yalınlığıyla beden, zihin ve ruhumuzu geliştirmek için "Yoga ve Tai Chi", zihnimiz ve ruhumuzu besleyip zenginleştirmek için "Felsefe ve Psikoloji", iş hayatımızı yönlendirmek için "Koçluk", iç dünyamızı renklendirerek zenginleştirmek için "Hobi Kulüpleri", toplumsal görevlerimizi yerine getirmek için "Sosyal Sorumluluk Projeleri" hepsi ama hepsi Seratonin'de hayata geçiyor.

Henüz keşfetmemiş olanlara duyurulur...

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X