Serap Oğuz Tan'dan Aşk Romanı: “Bugüne Dek Neredeydin Sen”

Serap Oğuz Tan tarafından kaleme alınan “Bugüne Dek Neredeydin Sen” isimli aşk romanı, 4 farklı kadın karakterin aşka, tutkuya, umuda ve ihanete bakışını anlatıyor. 

 

 

Serap Oğuz Tan'dan Aşk Romanı: “Bugüne Dek Neredeydin Sen”
Yayın Tarihi: 16.06.2020 13:30:00
Korona Virüs günlerini verimli değerlendiren tanınmış fenomenlerden Serap Oğuz Tan tarafından kaleme alınan “Bugüne Dek Neredeydin Sen” isimli aşk romanı, 4 farklı kadın karakterin aşka, tutkuya, umuda ve ihanete bakışını anlatıyor. 


     

Sosyal medya ve ilişkiler konusunda gerçek hikayelerin yer aldığı kitap özellikle de günümüz karantina sürecinde kadın ve erkeğin hayatın yoğunluğundan daha önce fark edemedikleri bir çok konuyu sorgulamasını, kendi özüne dönerek aslında ne istediğinin farkına varmasını konu alıyor.

“ Bugüne Dek Neredeydin Sen” , herkesin kendi hayatından bir kesiti bulmasına ve hayatındaki esas kişiye -bugüne dek neredeydin sen- sorusunu yöneltmeye teşvik ediyor.
 
Entrikalarla dolu dijital dünyada yaşanan aşk, tutku, ihanet, umut ve değişen hayat şartlarının ilişkileri    ve kararlarımızı nasıl etkilediğini anlatan  “ Bugüne Dek Neredeydin Sen”  isimli kitap Muptela Yayınları etiketiyle okuyucusuyla buluşuyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X