Selin Ecer'in Yeni Takı koleksiyonu "The Whisper of Leaves" Yolda

Doğanın gücünden ilham alınarak tasarlanan Selin Ecer 2021/22 Sonbahar-Kış takı koleksiyonu için geri sayım başladı.

 

 

Selin Ecer'in Yeni Takı koleksiyonu "The Whisper of Leaves" Yolda
Yayın Tarihi: 13.10.2021 09:25:00
Yaşam döngüsünü sembolize eden pek çok farklı formda çalışılmış yapraklardan oluşan geniş bir koleksiyon sizleri bekliyor. Mini yapraklardan oluşan sade parçaların dışında oldukça gösterişli ve iri formların da olduğu gümüş tasarımlar yer almakta. Koleksiyonun en çarpıcı kısmı ise bu yaprak formlarının derilerle birlikte baş rolde olmaları.
 
Yapraklarla tasarımcı dişiliği doğanın enerjisiyle güçlendiriyor. Koleksiyonun ruhu sonbahar ve kışı da kucaklayarak dört mevsimle hayat döngüsünü yaşatıyor. Bu sayede doğadan gelen bir parçayı üzerinde taşıyan kadın kendini daha modern, çekici, güçlü ve pozitif hissediyor. Huzur ve aşkı içinde barındırırken yaşam enerjisini çekiyor. Bu parçalarda kadın ruhunun saflığı ve gücü duru bir şekilde sergileniyor.
 
 
Pastel renklerin, haki, kahve ve bej tonlarının sıklıkla kullanıldığı parçalar sezon boyunca tüm kombinlerinize eşlik edecek.
Kısa bir süre sonra satışa açılacak olan bu parçaları yeni sezonda mutlaka radarınıza almalısınız.
 
Yaprakların fısıltısı ile bu kış ruhuna renk kat…
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X