Selin Ecer Tasarımlarıyla İlkbaharı Hissedin

Selin Ecer, 2020 İlkbahar aylarına özel yepyeni tasarımların olduğu oldukça enerjik pozitif, farklı ve özgün bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

 

 

Selin Ecer Tasarımlarıyla İlkbaharı Hissedin
Yayın Tarihi: 11.05.2020 13:18:00
Sıcak günler başlarken takıların renkleri ve modelleri de pastel ve uçuk tonlara geçiyor ve özel tasarlanan rengarenk Selin Ecer kuşları baharın habercisi gibi oluyorlar.  Bilekliklerin üzerinde uçuşan bu kuşlar pembeler, yeşiller, mavilere bürünerek sezonun cıvıltısını yansıtıyor.
 
Koleksiyonun diğer dikkat çeken parçaları ise Selin Ecer in tasarladığı degrade tonlarındaki bahar kelebekleri… Özgürlüğü ve mutluluğu yansıtan bu parçalar sizin de üzerinizde baharın birer habercisi oluyorlar. Kıyafetlerinizi tamamlayacağınız ve sizi bambaşka diyarlara götürecek bu takıları mutlaka incelemelisiniz.
 
Selin Ecer’in özellikle sportif ve şık olmak isteyen gençler için tasarladığı yıldızlı sallantılı  küpeleri ise sezonda popüler olacağa benziyor. Yıldızlar kimi modellerde zincirlerle bir araya gelerek çok daha dikkat çekici ve şık bir hale gelmiş.
 
Koleksiyonda moda tutkunlarının radarına takılabilecek bir de göz figürlerinin olduğu kolyeler ve küpeler var. Işığı, aydınlanmayı, bilgiyi, uyanık oluşu ve korumayı simgeleyen bu gözler her kadının ilgisini uyandırabilir.
 
Bahar sezonunda size  hitap edebilecek ve sizi renklendirecek bu parçaları mutlaka incelemelisiniz.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X