Selena Gomez Geçirdiği Zor Dönemi Anlattı

Dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez, 90 günlük rehabilitasyon sürecinde Instagram'da en fazla takipçiye sahip olmanın ona hissettiklerini anlattı.

 

Selena Gomez Geçirdiği Zor Dönemi Anlattı
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 17.03.2017 22:20:00
Son Instagram paylaşımı 4.791.669 beğenme alan Selena Gomez, Vogue Amerika'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu. 24 yaşındaki yıldızın fotoğraflarını Mert Alaş ve Marcus Piggott çekti. 113 milyon takipçisiyle 'Instagram Kraliçesi' ünvanına sahip dünyaca ünlü şarkıcı, telefonundan Instagram uygulamasını sildiğini, şu an aktif hesabını asistanının kullandığını itiraf etti.


Selena Gomez, uyandığı andan yatana kadar burada zaman geçirmesi ve karşısına görmek istemediği şeyleri çıkarması nedeniyle bu kararı aldığını açıkladı.
 
90 gün boyunca depresyon ve anksiyete sebebiyle rehabilitasyon merkezinde yatan Gomez, geçmişte ilişkilerini çok göz önünde yaşadığı için insanların kendisini unutmasını bekleyemeyeceğini söyledi. Şimdi daha temkinli olan şarkıcı, bu nedenle yeni sevgilisi The Weeknd hakkında konuşmaktan kaçındı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X