Selena Gomez: Buna Hakkım Var

İki kez psikiyatrik tedavi almak için turnelerini iptal eden şarkıcı Selena Gomez, “Keşke terapiler hakkında, toplumda daha rahat konuşulabilse. Zaman zaman dağılıp yıkılmaya da hakkımız var” dedi.

 

Selena Gomez: Buna Hakkım Var
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 1.05.2017 22:18:00
Instagram’da 110 milyon takipçisi olan şarkıcı Selena Gomez, “Instagram’da en fazla takipçisi olan kişi olmak beni korkuttu. Kişiliğimi tükettiğini hissettim. Onunla yatıp kalkmaya başlamıştım. Görmek istemediğim şeyleri görüyor, sahip olmak istemediğim fikirler kafama zorla sokuluyordu sanki. Instagram’da geçirdiğim vakitlerin hemen hepsinin ardından kendimi berbat hissettiğim için şu aralar uzak duruyorum” dedi.
 
Ünlü şarkıcı, “Herkes benim gerçek ve samimi olmamı istiyordu, sonunda bunu başardığımda üzerimden yük kalkmış gibi oldu sanki” ifadesini kullandı.


 
Vogue Türkiye’de yer alan röportajında Gomez, “Hayranlarımın gördüğü ile gerçek hayattaki ben aynı kişileriz. Tabii ki bu beni savunma duvarlarından yoksun bıraktı. Bazen de sözlerim büyük tepkiler aldı ama tam anlamıyla dürüst ve kendim gibiyim sonuçta. Sanırım geldiğim noktada bunun büyük payı var” şeklinde konuştu.
 
“Sahnede kaç kere ağladım, sayısını bile bilmiyorum, üstelik de çok çirkin ağlarım ben” diyen 25 yaşındaki şarkıcı, turne planını iki kez psikiyatri kliniğinde tedavi görmek için iptal etti. Gomez, “Keşke terapiler hakkında, toplumda daha rahat konuşulabilse. Biz kızlara durmadan güçlü olmamız telkin ediliyor; seksi, havalı, mütevazı olmamız, aynı zamanda ayaklarımızı yere sağlam basmamız bekleniyor. Oysa zaman zaman dağılıp yıkılmaya da hakkımız var” yorumunu yaptı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X