Şehrin Merkezinde Hem Bedeniniz Hem Ruhunuz İçin Huzur ve Sağlık

Swissôtel the Bosphorus, İstanbul, misafirlerini, bedenlerini ve ruhlarını dinginleştirip forma girmeye yardımcı ‘’Vitality Camp’’a davet ediyor.

 

 

Şehrin Merkezinde Hem Bedeniniz Hem Ruhunuz İçin Huzur ve Sağlık
Yayın Tarihi: 24.06.2020 16:22:00
Konaklamasıyla iyi dinlenmeye, yiyecek ve içecekleriyle sağlıklı beslenmeye, Spa&Spor ile fiziksel zindeliğe ve meditasyonlar ile zihinsel zindeliğe verdiği önemi bir bütün olarak birleştiren Swissôtel The Bosphorus, İstanbul forma girmek için PÜROVEL VITALITY CAMP dahilinde 3 özel gün tasarladı.

Vitality Camp’a katılacak misafirleri egzersiz, keyif ve lezzetin bir arada olduğu, uzmanlar tarafından hazırlanan özel bir program bekliyor.

25-27-27 Haziran, 2-3-4 Temmuz, 9-10-11 Temmuz ve 15-16-17 Temmuz tarihleri ile  4 farklı dönemde katılabilme imkanı sunan Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da misafirler 3 gece Swissôtel’in benzersiz odalarında konaklayarak, Pürovel’de masaj ile kendilerini şımartacak ve Oasis’in sağlıklı yemekleri ile lezzet ve keyfin tadını çıkartacaklar.
 
Şehrin merkezinde yer alan yeşil alanları sayesinde nefes aldıran Swissôtel The Bosphorus, İstanbul aynı zamanda sağlıklı içecek ve yiyecek seçenekleriyle içten dışa sağlığı bir bütün olarak sunuyor.
 
 
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X