Sedef Avcı Neutrogena'nın Yüzü Oldu

En etkili cilt bakım ürünlerinin yaratıcısı Neutrogena, marka yüzü olarak sevilen yıldız Sedef Avcı’yı seçti.

 

Sedef Avcı Neutrogena'nın Yüzü Oldu
Yayın Tarihi: 16.02.2018 00:00:00
Reklam çalışmalarında ilk kez bir Türk yıldız ile çalışan Neutrogena® bir yıl süresince, ünlü yıldız Sedef Avcı ile marka yüzü olarak iletişim alanında iş birliğini sürdürecek.  Ünlü oyuncu markanın ciltte devrim yaratan serisi Hydro Boost®’un reklam çalışmalarında yer alacak.
Sedef Avcı ise bu iş birliğinden duyduğu mutluluğu vurgularken, “Neutrogena® markasının yüzü olmaktan çok mutluyum.  İlk kez reklamlarında yer aldığım Hydro Boost®  serisi ise, benim gibi iş hayatının yanı sıra, spor, sosyal aktiviteler, sanat aktiviteleri, eğlence ve annelik sayesinde bütün günü şehir yaşamında aktif geçiren kadınların, ciltlerindeki nemi kaybetmeden, dış etkenlerden korunarak genç kalabilmeleri ve gün boyu ışıldayabilmeleri için mucize bir ürün serisi.  İşbirliğimizde markanın özellikleri ve ürünlerin benim ihtiyaçlarıma tam cevap verebilmesi çok önemli oldu” dedi.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X