Scarlett Johansson ve Chris Evans Adana'da

Dünyaca ünlü oyuncu Scarlett Johansson ve Chris Evans Adana'daki İncirlik Üssü'ne ziyaret etti.

 

Scarlett Johansson ve Chris Evans Adana'da
Yayın Tarihi: 7.12.2016 13:25:00
Amerikan askerlerine destek olmak amacıyla üsse gelen Scarlett Johansson Adanalı bir gençle fotoğraf çektirdi.

Amerikan askerleri ve ailelerine eğlence ve bakım hizmeti sunan bir kuruluş olan United Service Organizations Inc. (USO Show) kapsamında "Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı" filminin 2 yıldızı, 35 yaşındaki Chris Evans ve 32 yaşındaki Scarlett Johansson İncirlik Üssü'nü ziyaret etti.

ABD Savunma Bakanlığı Twitter hesabından, ABD'li 4 olimpik altın madalya sahibi ünlü yüzücü Maya DiRado, 'efsanevi' NBA oyuncularından Ray Allen ve şarkıcı Craig Campbell'ında Johansson ve Evans'ın ziyaret ekibinde olduğu belirtildi.

USO Show kapsamında sahneye çıkan ünlü isimler İncirlik'teki görevlilerin sorularını yanıtladı. Bu sırada Scarlett Johansson hayranı Adanalı bir gençde güzel oyuncuyla selfie çekti. Adanalı genç sosyal medya hesabında fotoğrafı şu sözlerle paylaştı; "Üsse bir yolunu bulup girdim, Scarlett için sınırları zorladım riske girdim ve üsse girebildim." 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X