Scarlett Johansson Boşanıyor

Oyuncu Scarlett Johansson 2014 yılında nikah masasına oturduğu Fransız eşi Romain Dauriac'a boşanma davası açtı.

 

Scarlett Johansson Boşanıyor
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 9.03.2017 17:41:00
Dünyaca ünlü Danimarka asıllı Amerikalı oyuncu Scarlett Johansson, Fransız gazeteci ve sanat simsarı kocası Romain Dauriac ile boşanmaya hazırlanıyor. Hollywood yıldızı Scarlett Johansson ile Fransız eşi Romain Dauriac'ın, evlilik durumuyla ilgili haftalardır spekülasyonlar yapılıyordu. Beklenen oldu ve güzel oyuncu, boşanma davası açtı.
 
New York Post'un haberine göre; Scarlett Johansson'ın avukatı Judith Poller, Romain Dauriac'ın avukatı Harold Mayerson'a boşanma dosyalarını iletti. Dauriac'ın avukatı, müvekkilinin Fransa'ya taşınmak istebileceğini, Johansson'ın da çok fazla seyahat ettiği gerekçesiyle kızlarının velayetini alıp onu da Fransa'ya götürmek isteyebileceğini iddia etti.
 
Johansson ve Dauriac, 1 Ekim 2014 tarihinde kızlarının doğumunu takiben Montana'da evlenmişi. The Avengers filminin yıldızı, son birkaç aydır sürekli alyansı olmadan görüntüleniyordu. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X