Sana Sihirmişsin Gibi Bakacak Bir Aşk Seç

REİS, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bu dünyada sanatına, aşkına, ruhuna emek vermiş, onları ilmek ilmek işlemiş bir kadına; Frida Kahlo’ya ithaf ediyor. 20. yüzyılın yaşamış en ikonik isimlerinden biri olan Frida’yla aynı adı taşıyan koleksiyon, sadeliği ve zarif çizgileriyle, Meksikalı ressamın anısına adeta bir saygı duruşunda bulunuyor.

 

 

Sana Sihirmişsin Gibi Bakacak Bir Aşk Seç
Yayın Tarihi: 11.01.2022 14:09:00
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü yaklaşıyor. REİS ise kadınların hayatın her alanına mücadeleleriyle katkı verdiği bu günü, bir başka eşsiz kadına, Frida’ya tihaf ettiği koleksiyonla karşılıyor. “Yürüyemezsem dans ederim” diyen Frida’nın sade ve organik ruhu, REİS’in aynı adlı koleksiyonundaki kolye ve yüzüklerinde tüm çıplaklığıyla görülüyor. Bunun yanı sıra ünlü ressamın esprili tavrı, maskülenliği ve doğal duruşu da 8 renkten oluşan koleksiyonun satır aralarında hayat buluyor.
REİS’in Frida koleksiyonuna ait tasarımlar, kolye ve yüzük kategorilerinde sunuluyor. Pırlanta ve elmas taşların kullanıldığı ürünlere roze altın renginin sofistike tonuyla ayrı bir karakter kazandırılıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X